Uczniowie klasy III odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne Sokole Ranczo w Biskupicach. Choć pogoda nie była idealna, wszystkim dopisywały świetne humory i chęć do wspólnej zabawy.
W dniu 10 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Orientarium ZOO w Łodzi.Podczas zwiedzania mieli możliwość poznania wielu gatunków zwierząt pochodzących z różnych regionów świata oraz poszerzenia swojej wiedzy przyrodniczej.
Szczególnym zainteresowaniem cieszył się podwodny tunel umożliwiający obserwację zwierząt wodnych w ich naturalnie odtworzonym środowisku.
9 czerwca reprezentanci klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym turnieju sportowym „Gry i zabawy”. Jak co roku młodzi zawodnicy rywalizowali z uczniami innych szkół, wykazując się sprawnością, zaangażowaniem i doskonałą współpracą, a przy tym świetnie się bawili. Dzięki pracy zespołowej nasza drużyna wróciła do szkoły z pucharem oraz nowiutką piłką . Każdy uczestnik otrzymał również pamiątkowy medal .