Wycieczka klasy ósmej do Warszawy W dniach 11–12 czerwca uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Był to wyjątkowy wyjazd, który stał się pięknym zwieńczeniem ośmiu lat nauki w naszej szkole. (więcej…) Opublikowano w dniu 15 czerwca 2026 Autor: admin