Więcej o: Wycieczka klasy ósmej do Warszawy

Wycieczka klasy ósmej do Warszawy

W dniach 11–12 czerwca uczniowie klasy ósmej🚶🚶‍♀️🎒🚅 uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Był to wyjątkowy wyjazd, który stał się pięknym zwieńczeniem ośmiu lat nauki w naszej szkole.

(więcej…)