Edukacyjna wycieczka do Łodzi

W dniu 10 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Orientarium ZOO w Łodzi.🐋🐅 🐘Podczas zwiedzania mieli możliwość poznania wielu gatunków zwierząt pochodzących z różnych regionów świata oraz poszerzenia swojej wiedzy przyrodniczej.
Szczególnym zainteresowaniem cieszył się podwodny tunel umożliwiający obserwację zwierząt wodnych w ich naturalnie odtworzonym środowisku.

Wśród mieszkańców zoo największą sympatię uczniów zdobyły kapibary, które wzbudziły ogromne zainteresowanie swoją spokojną naturą.
Niezwykłą atrakcją okazał się również paw swobodnie spacerujący alejką dla zwiedzających, który zachwycił uczestników wycieczki i stał się bohaterem wielu pamiątkowych zdjęć.
Wyjazd był cennym doświadczeniem edukacyjnym, łączącym naukę z bezpośrednim kontaktem z przyrodą. Uczniowie wrócili z wycieczki bogatsi o nowe wiadomości, wrażenia i wspomnienia.