Uczniowie klasy III odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne Sokole Ranczo w Biskupicach. Choć pogoda nie była idealna
, wszystkim dopisywały świetne humory
i chęć do wspólnej zabawy

.
Podczas pobytu w gospodarstwie dzieci miały okazję spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać uroki wiejskiego gospodarstwa oraz odwiedzić leśne skrzaty w Alei Brzozowej. Nie zabrakło ciekawych atrakcji, integracji i wielu radosnych chwil.Podczas pobytu miłym akcentem była wizyta Pani Anny Zjawińskiej , która była wychowawcą dzieci w klasie I i II.Wspólne rozmowy i spędzony czas pozostaną na długo w pamięci i w naszych wspomnieniach
. Dziękujemy Pani Ani za przepyszny tort arbuzowy
.
Wycieczka była doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę, a wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci dzieci. Dziękujemy gospodarzom Sokolego Rancho za serdeczne przyjęcie i miłą atmosferę















































