23 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Komendy Policji w Koziegłowach. Podczas prelekcji funkcjonariusze przypomnieli dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas letniego wypoczynku.
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klasy I uczestniczyli w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka” natomiast uczniowie klasy II w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „ „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.