9 czerwca reprezentanci klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym turnieju sportowym „Gry i zabawy”. Jak co roku młodzi zawodnicy rywalizowali z uczniami innych szkół, wykazując się sprawnością, zaangażowaniem i doskonałą współpracą, a przy tym świetnie się bawili. Dzięki pracy zespołowej nasza drużyna wróciła do szkoły z pucharem
oraz nowiutką piłką
. Każdy uczestnik otrzymał również pamiątkowy medal
.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom! Brawo!



























