W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klasy I uczestniczyli w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka” natomiast uczniowie klasy II w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „ „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
Dzięki udziałowi w programach dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa, zdrowego stylu życia, ochrony środowiska oraz właściwych postaw ekologicznych. Zajęcia były okazją do nauki poprzez zabawę, rozwijania odpowiedzialności oraz kształtowania dobrych nawyków.
Gratulujemy wszystkim uczniom aktywnego udziału i zdobytej wiedzy! 










