Wycieczka klasy ósmej do Warszawy

W dniach 11–12 czerwca uczniowie klasy ósmej🚶🚶‍♀️🎒🚅 uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Był to wyjątkowy wyjazd, który stał się pięknym zwieńczeniem ośmiu lat nauki w naszej szkole.

Podczas pobytu w stolicy odwiedzili wiele interesujących miejsc. Zwiedzili Pałac Kultury i Nauki. Duże wrażenie zrobiła wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego, 🇵🇱gdzie poznali historię bohaterów walczących o wolność miasta. Ciekawym doświadczeniem było także zwiedzanie Muzeum Pieniądza 🏦💰💳💵, które przybliżyło historię polskiej waluty i bankowości. Z kolei w Muzeum PRL-u🧸🚗mogli przenieść się w czasie i zobaczyć, jak wyglądało codzienne życie Polaków kilkadziesiąt lat temu. Nie zabrakło również spacerów po Warszawie, wspólnych rozmów, integracji i wielu okazji do zrobienia pamiątkowych zdjęć. 🏙️❤️👩‍❤️‍👩Wyjazd upłynął w doskonałej atmosferze, a uczestnikom dopisywały zarówno humory, jak i pogoda.🌞
Był to wspaniale spędzony czas, pełen ciekawych doświadczeń, wiedzy i niezapomnianych wspomnień. Dla uczniów klas ósmych wycieczka stała się symbolicznym pożegnaniem ze szkołą podstawową i okazją do wspólnego świętowania końca ważnego etapu edukacji.