🎈🎉 Dzień Dziecka w naszej szkole 🙂 🎈🎉

Za nami dzień pełen uśmiechu i radości. Każdy uczeń w naszej szkole mógł 1 czerwca poczuć się jak w rodzinie, dlatego świetną zabawą było malowanie na szkolnym korytarzu wspólnego „akwarium”, w którym każda rybka ma swoje miejsce 🙂.

Po pracach malarskich przyszedł czas na wykazanie się talentem – każda klasa przygotowała i wykonała wybraną piosenkę z repertuaru dziecięcego. Na koniec czekały na dzieci pyszne babeczki 🧁 przygotowane przez Panie z kuchni. Nie zabrakło również gier i zabaw 🎲♟️🧩 oraz kolorowanek przygotowanych przez Panie ze świetlicy.