Za nami dzień pełen uśmiechu i radości. Każdy uczeń w naszej szkole mógł 1 czerwca poczuć się jak w rodzinie, dlatego świetną zabawą było malowanie na szkolnym korytarzu wspólnego „akwarium”, w którym każda rybka ma swoje miejsce .
Po pracach malarskich przyszedł czas na wykazanie się talentem – każda klasa przygotowała i wykonała wybraną piosenkę z repertuaru dziecięcego. Na koniec czekały na dzieci pyszne babeczki przygotowane przez Panie z kuchni. Nie zabrakło również gier i zabaw oraz kolorowanek przygotowanych przez Panie ze świetlicy.